ULJE OD KONOPLJE - LIJEK ZA RAK

Lijek a ne droga...

Re: ULJE OD KONOPLJE - LIJEK ZA RAK

PostPostao/la lexitaa » 10 lip 2012, 09:55

Prije svega želim se zahvaliti administratorima ovog foruma, što su spriječili manipulacije mojim nickom.
Dečki hvala još jednom od srca, iako smo se čuli, ovo je jedini način da Vam se odužim, jer ste skinuli post i prije nego sam ga vidjela.

Ali sam ga na Alternativi forumu pročitala, i zbog bijesa, ljutnje, ne istina i laži cijelo veče se tamo i zadržala, i cijelo vrijeme mi je nešto bilo čudno. Moja brojka od 4 postavljena posta tamo.

Član sam Alternativa foruma kao i ovog i mnogih drugih, i isto kao i ovdje pisala sam i tamo, stavila Analizu Denisovog ulja, kako na ovaj forum, tako i tamo i na sve druge, jer sam željela spriječiti da ljudi budu prevareni. Jutros sam tek shvatila da Analize i bezbroj mojih postova na Alternativi forumu nema.

Zanimljiv podatak, smiješna činjenica, ako ljudi i vodstvo nemaju koristi od toga, zašto se moji postovi brišu??

Kome je smetalo to što je urađena analiza Denisovog ulja?? I zašto je skinuta?? Neću ulaziti u to, ali činjenice same sve govore.

Gosp Kanabis, koliko vidim član ste i ovog foruma, koliko dugo ne znam, zašto i na ovom forumu kao i tamo niste tako rječiti,
ali ovdje kao i na svim drugim forumima sve moje tvrdnje i dalje u postovima stoje. Analiza je na ovim stranicama, i gle čuda, nije skinuta, kao i na forumu zanovidan i na mnogim drugim.

Pišite, optužujte, igrajte se jer vjerojatno imate koristi od toga. Koliko zarađujete na ulju?? Cifre su vjerojatno velike!
Ne brinite, nisam Vam konkurencija.
Samo smo pred kraj terapije bratu, koju prenosim svima.
I na to ste me upozorili zar ne??
Kažete kazneno djelo! Jeste!
Ali dok nam djeca po ovoj istoj Hrvatskoj puše taj isti kanabis i drogiraju se po školama, to što sam iznijela činjenice da s tim istim uljem liječim brata, ne smatram problemom. Radi se o lijeku, ne o prodaji. Liječenje je gosp Kanabis u pitanju. Samo liječenje, ali Vi to ne možete shvatiti, zar ne?? Zarada Vam je prije svega!? E pa vidite na Vašem mjestu bih se tog istog kaznenog zakona i bojala!

Moje članstvo s ovim jutrom na Alternativi forumu završava, pretpostavljam da tamo imate svoje lobije, a za nekog poput mene tamo nema mjesta, jer ne želim razmišljati ni u jednom trenu da li će moj post biti moj, ili će biti prepravljen ili poništen, bez da me je itko od administratora uopće kontaktirao i upozorio.

Alternativa forum zanimljiva uhodana mašinerija u kojoj se vidim Vi gospon Kanabis uz Denisa jako dobro snalazite, pa sretno Vam bilo. Pretpostavljam da sam svojim postovima i analizom ugrozila Vašu i Denisovu prodaju, zato i jesam brisana?!

Ne znači da i na ovom forumu neću zaraditi ovim postom isključenje, ali iskreno baš me briga, i ovdje sam kontrolirala svoje postove cijelo jutro. I svaki je ostao onakav kakvog sam ga i stavila.

Zahvaljujem se s toga vodstvu e-zdravlje foruma na korektnosti i jer ste mi dopustili da iznesem svoje mišljenje, svoju ljutnju i bijes kada sam bila Denisovim uljem više nego razočarana i što ništa od mojih postova a svi su bili vezani za bratovu terapiju niste dirali. Hvala još jednom, lijepo je znati da postoji bar jedno mjesto gdje čovjek može napisati što želi a da zna da njim neće biti manipulacija.

Hvala još jednom Administratorima ovog foruma, i srdačno Vas pozdravljam!
lexitaa

PostPostao/la Administrator » 10 lip 2012, 10:42

Poštovana,

Post o kojem govorite je izbrisan iz razloga koji se krše sa pravilima ovog foruma koja možete pročitati na http://www.e-zdravlje.info/viewtopic.php?f=2&t=3#p3. Nadalje u postu se spominju osobe u negativnom kontekstu a koji su članovi ovoga foruma a da ni jedna tvrdnja koja je napisana u navedenom postu ne stoji. Provjeru navedenih tvrdnji radili su 2 administratora foruma te je odlučeno o brisanju posta o kojem pišete.

Ne želeći ulaziti u problematiku zašto, zbog čega netko objavljuje takve informacije i po drugim forumima i zbog čega se to dešava to ostavljam administratorima tih foruma da riješe taj problem. Od nas kao administratora ovog foruma nikada nitko nije tražio da se neki post ili tema izbriše. Mi smo vrlo liberalan forum te dozvoljavamo i postove koji se direktno ne slažu sa našim osobnim stavovima ali dok smo mi administratori na ovom forumu nikada nećemo dozvoliti da se klevetaju članovi našeg foruma te da se radi bilo kakva recenzija objavljenih postova osim u slučajevima kršenja pravila foruma.

Pravo na svoje mišljenje imaju svi članovi ovoga foruma i o tome trebaju pisati i izvještavati pazeći pri tome da ne omalovažavaju i lažno optužuju ostale članove foruma. Za međusobna prepucavanja i optužbe postoje privatne poruke gdje je to dozvoljeno no javno je to zabranjeno pogotovo kada to piši neki članovi koji su se tek pojavili i bez ikakvih argumenata što smo provjerom i u tvrdili.

Što se tiče alternative foruma moj savjet vam je da kontaktirate direktno administratore i provjerite što se to desilo jer pisanje postova i dalje prepucavanje ne vodi nigdje a najmanje pomaže pacijentima kojima ovaj lijek može pomoći jer se stvara zabluda što valja a što ne valja a to nikako nije dobro.

Ipak moram i Vas upozoriti da Vaš post nije postavljen u dobroj temi jer za to postoji tema KOMENTARI, ŽALBE I PORUKE http://www.e-zdravlje.info/viewforum.php?f=69 no imajući u vidu da se ipak sve vrti oko ove teme ovaj puta ću post ostaviti u ovoj temi no za ubuduće Vas molim da takve postove ostavljate u temama koje su za to namjenjenE.

Administrator
Administrator
Administrator/ica

PostPostao/la Portfolio » 10 lip 2012, 15:34

Nisam osoba od pisanja ali dajem podršku navedenim članovima foruma jer iz osobnog iskustva znam da su to osobe koje su mnogima pomogle a ne odmogle. Padobranci na ovaj forum bar što se mene tiče nisu dobrodošli. Kao što vidite ovo je moj prvi post iako sam svakodnevno ovdje. Cilj i svrha mog boravka na ovom forumu je ispunjena i hvala vam svima na pomoći… pravi ste. Pošto ovaj forum nije alternativa neću pisati moja iskustva sa alternative i sa njihovim članovima niti navoditi nikakva imena koji dilaju ulje jer oni će se sami prepoznati u ovom mom postu. Rješenje koje sam ja tražio i našao ga nije bilo na alternativi nego baš ovdje i baš od prozvanih članova i hvala im na tome.
Portfolio

PostPostao/la lexitaa » 11 lip 2012, 09:02

Prije svega zahvaljujem se svim članovima na podršci, i ujedno ispričavam svima Vama kao i Administratorima i vodstvu na mom prijašnjem postu.
Znam da forum nije mjesto gdje se trebaju dešavati takve stvari, ali me je zaista povrijedilo to što se terapija moga brata pretvorila u cirkus. U našoj državi je dozvoljeno pričati, pisati i komentirati sve i samo sam htjela sa svima Vama podjeliti naše iskustvo, i nadam se da sam bar nekome pomogla, što je naravno svatko protumačio kako je htio.

U nadi da se više neće dešavati takve stvari, srdačno Vas pozdravljam.

Ono što sam zapravo u subotu htjela kada sam došla na forum Vam reći da smo bili u petak kod onkologa, da su bratovi tumorski markeri u granicama normale, krvna slika mu je dobra i liječnik je i sam iznenađen bratovim oporavkom.
Sve što mogu je reći da sam izuzetno sretna zbog svega, jer ulje djeluje i odradilo je svoje, a sada što će tko na to reći, stvarno nije moj problem. Neka je mom bratu bolje.
lexitaa

PostPostao/la sensia » 11 lip 2012, 15:57

hahaha...vidim da se ovdje svašta izdešavalo dok me nije bilo...eto čovjek ode na vikend i bude optužen za svašta...ali ljudi što su tražili to su i dobili...pa kada me čačkate...sada ćemo i objaviti sve...tko je prevarant u ovoj priči...tko vara ljude...tko dila...prodaje...i reklamira se...i tako...za što me optužujete što sam svima zaista od srca pokušala pomoći...pa baš lijepo...ovo je prepiska privatnih poruka između mene i člana ovog foruma fn84...kojem se unaprijed ispričavam što ovo objavljujem...cijela konverzacija je isključivo o ulju i bolesti i nadam se da se navedeni član neće ljutiti što iznosim i njegovo iskustvo na ovom forumu...objavljujem to samo ovdje...jer je prepiska rađena isključivo na ovom forumu u privatnim porukama...i stoga nemam pravo da to dalje objavljivati...ovo inače ni u ludilu ne bih uradila... ali s obzirom da je ovako kako je..ja tu na sve više nemam što reći...sve se iz ovoga vidi...

fn84 je napisao/la:
Zdravo Sensia jas sam Filip iz Skoje i najprvin moram da ti se izviim na moj losi srpsko-hrvastki ali nadam se da ce me razumeti... Vec dolgo vreme sledim storie i forume vezani oko ulje od canabisa pa taka kao i mnogu drugi i ja sam naletio na atj prevarant Denis. Ja sa nego am pregovaro da nabavim ulje zbog moja mama koja u tog vreme( nesto pred novu godinu) bila je u uzasno stanje imala meatsatze na kicmeni prsljeni i trpila nenormalne uzasne bolovi i jedini izlez sam gledao u taj Denis i pocnao sam da kontaktiram so nego ali na moja sreka mi rekao da u taj momenat nema bilke i da ne moze da uradi ulje... posle nekolku nedelja opet me kontaktirao zbog ulje ali tad vec bio kasno moja mama vec bila pocinata. Tek sad vidim kakv je prevart i nemogu da poverujem da takve ljude postoju. No ova nije se moj otac vec godina i pol isto kako i moja mama boleduva od rak na pluca, no za razlika od kod moja mama moj otac mnogu bolje se bori so ovaa bolest, imeno on do pred nedelja-dve bio sasvim ok veoma podvizan, predobar apetit doro je spavao i duri na zadnji kompjuter sto ga uradio rezultati su pokazale duri i malo povlekuvanje na tumor.Ali pred dve nedelji pocnao da se zali na bolove od desne strane od jetre pa sve dole do bubrezi i prosatte pocnao mnogu da se plasi, da gubi nade... pa zelim da reagiram najbrzo sto mozam da ne ja povtorim istu gresku kao kod moja mama i zelim sto je najbrzo da nabavim ulje ali posle ovi iskustva so Denis neznam dali mozam uopste da verujem...Procitao sam celu temu i vidim da ima pozitivni reakcii nadam da su tocni, ja osobno premnogu verujem u ova ulje samo neznam dali moze da se najde pravo ulje, pa bi te zamolila da mi reces dali i kade ako moze da se najde od ova ulje i po koja cena... procitao sam tvoj posove isto i dr.Zivkov i Lexita i mislim da mozem da verujem u to sto ste pisali...
Ja se izvinjavam sto vaka upadam i vas voznemirjem ali svarno mi je potrebna pomos i se nadam ako ste u mogucnost ke izdvojte malku vreme da odgovorite na moju poruku.
hvala puno unapred svkao dobro i shaljem vi puno pozdrava iz Skopje
Filip.

sensia je napisao/la:
pola teksta baš i ne razumijem...ali ako razumijete vi mene...ovako...mi smo ulje baš dobili i moja majka je izliječena..kada smo ga mi koristili nisam ni razmišljala da li je lažno ili ne...lexita je imala loše iskustvo sa denisom...ali nemate uopće potrebe da se zamarate sa kupovinom ulja i da razmišljate da li je pravo ili lažno...kada u hr stižu kapsule Sativexa koje isto tako imaju djelovanje koliko sam shvatila kao i ulje i sa visokim THC-om su...njemačke proizvodnje su...i farmaceutski rađene...tu stvarno ne vidim više dilemu oko ulja ili kapsula...kada vam je ovo sigurno...ja sam imala negdje neki mail...ali još prije par mjeseci...ali ne znam više da li on funkcionira...mogu vam dati ako želite...

fn84 je napisao/la:
Izvini al stvarno trudim se da pisem najrazbirlivo sto je moguce... ja te razumem bez brige...prvo mnogu mi je drago da ulje dalo rezulatte kod tvoje majka i mi daje jos vise nade da verujem u to ulje... Vaka sad potrudicu se jos jedan put, kao prvo mozel li ti da mi daes neki kontakt od gde da nabavim ulje, ako je mozno isti konatkt od gde si ti nabavila ulje za tvoju majka i po koja cena... a za ove kapsule, prie dan-dva na ovaj forum sam prociato po prvi put i nisam bas neso posebno upaten oko te kapsule pa ako mozes da mi pises nesto vise oko niv, gde mozam u hrvatska da gi nadzem i po koju cenu...isto bi ti bil vemoa zahvalen da mi pratis sve mail-ove sta imas sto bi mogle da mi pomognu...
pisaaci ti moi mail i skype mislim tako polesno bi mogli da komunicirati...
nadam se da ovaj put razumes me bolje i ispricavam se puno na voznimirenje ali stvarno mi treba pomos i je mnogu hitno. Golem pozdrav iz Skopje! Filip.

sensia je napisao/la:
ali vi mene niste ovaj put razumjeli...mi smo ulje baš dobili od obiteljskog prijatelja..ja zaista ne znam cijene kako se kreću jer ga nisam kupovala...za to je najbolje da se obratite lexiti ili nekome s foruma tko ga trenutno koristi...za sativex sam ovdje na forumu i čula...naručila ga za majku jesam...ali kakvo mu je djelovanje ne znam...još ga nismo dobili...
http://infosativex.blogspot.com/
...ovo je link...pa pročitajte sve što vas zanima...u ulje..lažno pravo..ovakvo i onakvo...uopće se neću petljati...nama je zaista pomoglo...a kao što vidim po postovima pomaže i njima...
sensia

PostPostao/la dr.Stern » 11 lip 2012, 19:56

Izričem javnu opomenu svim članovima foruma pod ovom temom, ako rasprava bude nastavljena u ovom tonu i na ovaj način bit ćemo prisiljeni brisati postove. Ovo je tema Ulja kanabisa i molim Vas da svoje privatne razmirice rješavate p.p.

Administrator
e-zdravlje.info tim
dr.Stern
Administrator/ica

PostPostao/la sensia » 11 lip 2012, 20:42

Upravo sam se ispričala navedenom članu foruma što sam našu konverzaciju u ljutnji i objavila...baš kao što sam njemu i napisala...živimo u čudnom vremenu...ako čovjek hoće pomoći...odmah je sumnjiv...kao što se po prepisci vidi...baš i nisam kada sve skupa zbrojiš od neke koristi...ali nadam se da sam bar nekima pomogla koliko sam mogla

zaslužujem opomenu zaista...bar ja osobno...to nisam smjela uraditi...i ispričavam se još jednom
sensia

PostPostao/la Špranja » 11 lip 2012, 23:13

hajde sensia što se brineš, Sativex djeluje, mene je prvo veče totalno komirao. Spavao sam kao beba cijelu noć nakon tko zna koliko vremena
Špranja

PostPostao/la lexitaa » 13 lip 2012, 08:03

Jučer smo dobili Sativex i sada imam dvojbu.
Da li da ga dajem bratu uz terapiju uljem ili da sačekam još ta dva tri tjedna pa da ulje završimo i da onda nastavimo s njim??
lexitaa

Sativex i LAŽNO ULJE IZ MAKEDONIJE

PostPostao/la Alternativa » 13 lip 2012, 09:43

lexitaa je napisao/la:Jučer smo dobili Sativex i sada imam dvojbu.
Da li da ga dajem bratu uz terapiju uljem ili da sačekam još ta dva tri tjedna pa da ulje završimo i da onda nastavimo s njim??

Raspitaću se pa ti javim privatnom porukom.
I da bio malo na alternativi forumu i vidim da imaš zanimljivu prepisku sa onim PREVARANTOM Denisom. Nemoj si dozvoliti prepisku sa njim jer svima na ovom a i na drugim forumima je poznato da je on lažnjak i da prodaje lažno ulje. OSOBNO SAM GA TESTIRAO PORUKAMA DA VIDIM TO NJEGOVO ULJE, DA MI POŠALJE BESPLATNO KAO ŠTO TVRDI NO..... NIŠTA... POSLAĆE MI KOJU KAP KAO UZORAK HAHAHA SMJEŠNO I TRAGIČNO JER TO MOGU I JA NAPRAVITI. Mani se ti njega jer on na žalost samo šteti ulju i svima kojima je ulje neophodno.
Alternativa

PrethodnaSljedeća

Natrag na ULJE OD KONOPLJE - LIJEK ZA RAK